В Україні до кінця тижня очікуються дощі
В Україні до кінця тижня очікуються дощі

У середу, 30 березня, на більшості території України дощитиме. Деінде очікуються навіть невеликі грози, лише на півдні й південному сході – без суттєвих опадів. Про це повідомляє  Український Гідрометцентр.

У столиці вдень буде 12-14 градусів тепла, слабкий дощ із грозою. Вночі температура повітря становитиме 4-5 градусів тепла.

На заході країни на градус прохолодніше, лише на Закарпатті 14-16 градусів тепла, але також можливі дощі. Вночі у західних областях 3-5 градусів тепла.

У Чернігівській і Сумській областях у середу вдень від 8 до 11 з плюсом, дощі з грозами, на Харківщині – також дощ та 11-13 градусів тепла.

На півдні України, за прогнозами, без опадів, температура повітря в Одесі – 14-16 градусів, у Херсоні 11-13, у Миколаєві – 12-14 градусів.

За прогнозами Укргідрометцентру, до кінця тижня в Україні також дощитиме. У четвер опади посунуться дещо на схід, у п’ятницю, 1 квітня, – знову сконцентруються на заході, центрі й півночі. А от 2 квітня у західних областях без суттєвих опадів, зате на решті території – дощитиме.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ