137289
На 14 листопада до 91 населеного пункту України через негоду було обмежено або заблоковано рух транспорту

Українські синоптики прогнозують подальше зниження температури 15-16 листопада. Зокрема, у західних областях очікується до 15 градусів морозу. Про це заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, повідомляє Укрінформ.

«До кінця доби сьогодні (14 листопада, – ред.) циклон залишить Україну, надійде більш прохолодне повітря. Саме тому ми чекаємо протягом 15-16 листопада зниження нічної температури до 3-9 градусів морозу. У західних областях навіть до 10-15 градусів морозу, вдень буде 0-5 градусів морозу», – сказав Кульбіда.

Водночас, він зазначив, що похолодання в Україні буде короткочасним. Вже 17 листопада прийде потепління і вдень температура підвищиться до 3-8 градусів тепла.

Тим часом до 91 населеного пункту України через негоду обмежено або заблоковано рух транспорту.

Станом на 14 листопада в заторах перебували близько 350-400 автомобілів в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській областях. Робота з їхнього розблокування проводилася з використанням потужної високопродуктивної техніки БАТ, ІМР, ротора, автогрейдера.

1280px-locomotive_chs4-109_2012_g1Через негоду були проблеми і на «Укрзалізниці». Близько 30 потягів рухалися із зупинками та затримкою у графіку.

«Приношу вибачення перед тими, хто потрапив у снігові затори. Ми робимо усе, щоб це якнайшвидше вирішити. Задіяно понад 1,5 тис. техніки, всі люди працюють цілодобово. У нас аномальні опади були на половині території України. Зачепило 10 областей, такого не було давно», – пояснив ситуацію міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він також зазначив, що робота аеропортів нормалізована, також розчищені дороги міждержавного значення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ