Лаґард
Раніше Порошенко та Лаґард обговорили надання Україні наступного траншу МВФ

11 липня в Україну прибуває технічна місія Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

«Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров зустрівся з начальником управління податкового адміністрування податково-бюджетного департаменту МВФ Хуаном Торо. Роман Насіров та Хуан Торо обговорили черговий візит технічної місії податково-бюджетного департаменту Фонду до України, який відбудеться у найближчий понеділок», – йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі сторони також торкнулися теми реформування фіскальної служби та перспектив подальшої співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

«Державна фіскальна служба реалізує низку необхідних реформ, які були узгоджені з МВФ та є необхідною умовою для отримання фінансової підтримки з боку організації», – запевнив Насіров.

Він розповів, що ДФС здійснює низку заходів для боротьби з корупцією, підвищення контролю над порушенням податкового законодавства, створює та покращує сервіси для платників податків.

Раніше президент Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард обговорили надання Україні наступного траншу МВФ. Також Порошенко поінформував Лаґард про хід українських реформ та боротьбу з корупцією.

Як відомо, Верховна Рада досі не розглянула всі закони, необхідні для рішення МВФ, хоча в уряді розраховували, що це станеться ще до кінця травня.,

МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF) загальним обсягом 17,5 млрд. дол. терміном на 4 роки в березні 2015 року. Перший транш за новою програмою в обсязі 5 млрд. дол. Україна одержала 13 березня, другий – на 1,7 млрд. дол. – 4 серпня 2015 року.

На поточний момент сторони погодили всі питання щодо другого перегляду програми реформ, обговоривши різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації.

Експерти очікують, що за підсумками засідання Ради директорів Фонду Україна отримає третій транш кредиту, проте він може стати єдиним для нашої країни траншем МВФ цього року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ