Гроші
Кредит

Дуже сумнівна перспектива того, що Україна вже цього літа отримає черговий транш від МВФ, адже українська влада так і не виконала деякі умови Міжнародного валютного фонду. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент зазначив політолог Ігор Хсів.

На думку експерта, головною причиною затримки траншу від МВФ є продовження тотальної корупції української влади.

«Найбільше перешкоджає отриманню чергового траншу те, що українська влада, замість  боротися з корупцією, її очолила. На цьому в МВФ не надто чітко акцентують увагу, але за лаштунками всі розуміють, що насправді за відмовками і затягуванням стоїть саме проблема корупції. Захід бачить, що в цій проблемі велику роль відіграє Національний банк та його керівництво», – зауважив Хсів.

На думку політолога, Захід очікував, що з обранням нового прем’єр-міністра в країні відбудуться кардинальні кадрові зміни у напрямах боротьби з корупцією, йдеться перш за все про Державну фіскальну службу: «Захід дивиться не на слова, а на справи, і бачить, що діла немає, в основному все профанація. Насіров залишився на посаді – це і є індикатором для Заходу, що все залишається по-старому, як було за Яценюка».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ