1
Наразі ситуація в центрі Києва спокійна / Фото «Українська правда»

У середмісті Києва проходить низка акцій протесту. Загальна чисельність мітингувальників складає понад 3 тисячі осіб. Наразі ситуація спокійна, учасники протестів не вдаються до агресивних дій, інформує УНІАН.

Демонстранти протестують проти підняття тарифів, політики Національного банку, посилення повноважень правоохоронних органів та презумпції правоти поліцейського. Більшу частину мітингувальників становлять люди, які називають себе «ошуканими вкладниками вітчизняних банків» та тримають таблички з назвами ліквідованих банківських установ.

З боку Верховної Ради на вулиці Грушевського зібралося кілька сотень людей із прапорами «Досить! Час діяти». Здебільшого це люди старшого віку.

234Біля входу до будівлі парламенту розташувалась інша група людей з прапорами банків. Вони вигукують: «Гонтарєву геть, банду геть».

5Периметр парламенту оточили співробітники Національної поліції та Національної гвардії. Також правоохоронці здійснюють поверхневий огляд осіб, які збираються долучитися до акції протесту.

Рух транспорту від площі Конституції на вулиці Грушевського та на Шовковичній призупинено.

67Навпроти НБУ на вулиці Інститутській облаштували дві сцени – ініціативи «5.10» Геннадія Балашова та «За життя» Євгена Мураєва. Входи у Нацбанк заблоковані Нацгвардією і поліцією. За даними «Української правди», між автобусами організатори  демонстрації роздають прапори.

Як відомо, на 15 листопада заплановані акції протесту ошуканих вкладників банків. Їх підтримують «Опозиційний блок» та «Батьківщина».

Служба безпеки України заявляла, що 15 листопада з акцій протесту ошуканих вкладників банків нібито стартує кремлівський план «Шатун» із дестабілізації ситуації в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ