На території Закарпатської області зареєстровано 569 тимчасово переміщених осіб

На території Закарпатської області зареєстровано 569 тимчасово переміщених осіб

Біженці з Донбасу просять облаштувати на Закарпатті російськомовну школу. Тимчасово переміщені особи пояснюють це браком місця у школах Ужгорода, передає видання Novostiua.

«Про біженців. В Ужгороді їх приблизно 300. Дійшло до того, що приходять в управління освіти міста скандалити з вимогою відкрити в місті нову російськомовну школу, бо в школу № 3 їхніх дітей вже не приймають через брак місця», – цитує видання слова журналіста Віталія Глаголи.

За даними регіонального штабу з питань соціального забезпечення переміщених громадян, станом на 8 липня на території Закарпатської області зареєстровано 569 таких людей. Усім, хто звернувся до регіонального штабу, надали тимчасове житло, переважно за рахунок благодійних та волонтерських організацій.

З усього загалу переміщених осіб лише 24 стали на облік до центрів зайнятості, а працевлаштувалися двоє людей. Про це повідомляє обласний центр зайнятості.

Згідно з оприлюдненими даними, на тимчасовий облік у військовий комісаріат із біженців не став жоден громадянин призовного віку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ