Технологія доповненої реальності дозволяє гравцям досліджувати околиці, а також накладає віртуальні істоти на реальний світ
Технологія доповненої реальності дозволяє досліджувати околиці та накладає віртуальні істоти на реальний світ

Гра для смартфонів Pokemon Go призвела до першого смертельного випадку. Японська поліція заарештувала водія, який збив насмерть жінку, коли ловив покемонів, повідомляє CNN.

«39-річний фермер, який був за кермом невеликої вантажівки, не помітив двох жінок, які перетинали дорогу, через те, що він грав у популярну гру», заявили у поліції.

70-річна жінка померла від травми хребта після удару вантажівки. Інша жінка була госпіталізована з важкою травмою.

Це був перший випадок смерті в Японії через гру Pokemon Go.

Pokеmon Go  рольова відеогра доповненої реальності з серії Pokеmon. Всього за два тижні після виходу гра набула великої популярності та збільшила ринкову капіталізацію власниці бренду Pokemon, компанії Nintendo, вдвічі до понад $40 млрд.

Технологія доповненої реальності дозволяє гравцям досліджувати околиці, а також накладає віртуальні істоти на реальний світ.

Уряди різних країн висловили занепокоєння з приводу гри, попереджаючи гравців, щоби ті трималися подалі від чутливих ділянок і військових баз.

Українське МВС створило пам’ятку для ловців покемонів «з метою здійснення превентивної діяльності щодо недопущення тяжких наслідків для прихильників гри та захисту законних прав та інтересів осіб, які мимоволі можуть бути втягнуті до неї».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ