A321
Влада Єгипту стверджує, що у них усе ще немає підтверджень версії про катастрофу A321 на Синаї в результаті теракту

Єгипетська влада не підтверджує версію про катастрофу російського A321 на Синаї через теракт. Про це заявили у Міністерстві цивільної авіації арабської республіки, повідомляє Reuters.

У відомстві пояснили, що технічний слідчий комітет, з’ясовуючи причини катастрофи російського лайнера на півночі Єгипту, «не знайшов доказів будь-яких незаконних дій або терористичного втручання». При цьому російське керівництво, як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше офіційно визнало вибух бомби на борту літака причиною авіакатастрофи.

Наразі авіасполучення між Росією і Єгиптом, як і раніше, не здійснюється. Президент Росії Владімір Путін наклав тимчасову заборону на польоти російських авіакомпаній в арабську республіку 6 листопада, коли керівництво РФ ще не визнавало, що аварія A321 сталася через теракт. Навпаки, Москва закликала «утриматися від спекуляцій» до появи офіційних даних розслідування авіакатастрофи. Потім «Росавіація» заборонила авіакомпанії EgyptAir, яка повністю належить єгипетському уряду, здійснювати польоти за маршрутом «Каїр – Москва» через відсутність програми авіаційної безпеки.

Як відомо, літак А321 авіакомпанії «Когалимавіа», що летів із Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга, розбився 31 жовтня на півночі Синайського півострова. На облавку перебувало 217 пасажирів і сім членів екіпажу, всі вони загинули.

Читайте: ФСБ заявляє про відтворення картини вибуху авіалайнера А321

БЕЗ КОМЕНТАРІВ