1397926_1431944
ЗМІ повідомляють про одного вбитого і кількох поранених людей під час захоплення будівлі поліції

Озброєні люди захопили будівлю поліції та внутрішніх військ у Єревані. Вони вимагають звільнити заарештованого за зберігання зброї координатора вірменської опозиційної громадської ініціативи «Установчий парламент» Жирайра Сефіляна. Про це  інформує агентство «Интерфакс».

Телеканал «Еркір медіа» повідомляє про одного вбитого і кількох поранених людей під час захоплення будівлі. Місцеві ЗМІ також пишуть про те, що у заручниках перебуває заступник начальника поліції Єревана.

До будівлі стягнуті війська, туди ж прибув начальник поліції Вірменії. У поліції повідомили, що невдовзі виступлять з офіційною заявою.

Раніше у Слідчому комітеті Вірменії зазначили, що опозиціонер мав безпосередні контакти з особами, які проходять у кримінальній справі в якості обвинувачених. Також зазначається, що він безпосередньо їм доручив перевозити і зберігати зброю і боєприпаси, а також бути готовими використовувати їх у разі відповідного наказу.

Сефіляна затримали 20 червня. Під час слідства з’ясувалося, що він разом зі спільниками запланував за допомогою збройних угруповань захопити адміністративні будівлі, засоби телекомунікації, зокрема телевежу Єревана. За даними слідства, члени групи планували здійснити злочинні дії після квітневого загострення в зоні карабаського конфлікту.

Тим часом інтернет-провайдери в Єревані відключали доступ до Facebook після збройного захоплення будівлі поліції прибічниками опозиції.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч на 16 липня в Туреччині була зроблена спроба військового перевороту. У країні оголосили воєнний стан і комендантську годину. Згодом влада країни заявила, що спробу перевороту придушено. Більшість організаторів заколоту затримали.

Згідно з даними турецьких ЗМІ, після невдалої спроби військового перевороту в Туреччині зняли з посад понад 2,7 тис. працівників судових установ.

Глава уряду Туреччини Біналі Їлдирим повідомив, що у збройних силах країни пости втратили п’ять турецьких генералів і 28 полковників. Не менш ніж 2,8 тис. представників вищої та середньої ланки турецьких збройних сил затримано.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ