Мітингувальники вимагали у Москви негайно припинити продаж зброї Баку
Мітингувальники вимагали у Москви негайно припинити продаж зброї Баку

У Вірменії учасники акції протесту проти продажу Росією озброєння Азербайджану закидали копійками і яйцями будинок посольства РФ, повідомляє ArmInfo.

В акції брали участь кілька сотень протестувальників. В руках вони тримали плакати з написами: «Ні продажу озброєння Азербайджану!», «Руки геть від Вірменії!», а також фотографії військовослужбовців, які загинули на лінії зіткнення. Учасники акції скандували «Ми – господарі нашої країни».

ad6becb7936cd78d9cc32db448a8e0581460620751Мітингувальники вимагають у Москви в своїх рішеннях поважати безпеку та національні інтереси Єревана, а також негайно припинити продаж зброї Баку.

Раніше протестувальники зупинилися біля будинку МЗС Вірменії, де заявили, що ця структура повністю вичерпала себе, і тому не повинна втручатися в зовнішню політику Вірменії.

Нагадаємо, ситуація у Нагірному Карабаху різко загострилася у ніч проти суботи, 2 квітня. 

Як відомо, Нагірний Карабах, населений переважно вірменами, оголосив про вихід зі складу Азербайджану у 1991 році. Це призвело до збройного конфлікту за участю російських військових на боці Вірменії. Під час військових дій Азербайджан втратив контроль над територією, загинуло близько 30 тис. осіб.

Нині сили, до складу яких входять етнічні вірмени, контролюють не лише територію Нагірного Карабаху, а й панівні висоти навколо цього регіону. Тож Азербайджан не має фактичної влади приблизно над п’ятою частиною території, яка юридично належить цій державі. Досі «мир» у цьому регіоні базувався на присутності російських військ та підтримки Кремлем Вірменії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ