60DEBAAF-0360-4585-8357-206D212B363B_cx0_cy10_cw0_w987_r1_s_r1
Демонстранти вимагали гарантій незастосування сили проти людей, які захопили будівлю поліції

У центрі Єревана на площі Свободи ввечері 18 липня відбулися сутички між демонстрантами і поліцією, повідомляє Інтерфакс.

Близько сотні осіб спробували пройти в район захопленого збройним угрупованням відділку поліції. Начальник поліції Єревану, який перебував на площі, заявив, що не дозволяє провести захід. Тож люди спробували силоміць прорватися крізь поліційний кордон. До Північного проспекту стягнули посилені наряди поліції, проспект оточили.

Демонстранти вимагали гарантій незастосування сили проти людей, які захопили будівлю поліції та утримують чотирьох заручників, негайного звільнення всіх затриманих за останні два дні опозиціонерів, а також проведення службового розслідування щодо працівників поліції, які 18 липня, застосувавши силу, перешкодили проведенню маршу активістів до захопленої будівлі.

Заступник начальника поліції Вірменії запевнив присутніх, що всіх затриманих відпустять і буде проведене службове розслідування. Він заявив, що переговори тривають, і вже відпущені 5 з 9 взятих у заручники поліціянтів.

Нагадаємо, група осіб 17 липня захопила будівлю полку поліції Вірменії. Вони вимагають звільнити заарештованого за зберігання зброї координатора вірменської опозиційної громадської ініціативи «Установчий парламент» Жирайра Сефіляна.

Як відомо, Сефиляна затримали 20 червня. Слідство вважає, що він запланував за допомогою збройних угруповань захопити важливі споруди й засоби телекомунікації, зокрема телевежу Єревана.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ