Військові спостерігачі
Військові спостерігачі

Багатонаціональна інспекційна група верифікаторів Королівства Данії, до складу якої також входять представники Канади, Молдови та Польщі, розпочала свою роботу на сході України. Про це повідомляє Українська правда.

Заступник командувача АТО полковник Сергій Галушко ознайомив іноземних колег з поточною ситуацією у зоні проведення АТО і фактами порушення Мінських угод з боку російсько-сепаратистських угруповань.

«Наші іноземні колеги мають на власні очі подивитися на те, що відбувається на лінії зіткнення та прилеглих до неї територіях. Своїм прикладом ми демонструємо відкритість та закликаємо й Російську Федерацію проводити аналогічні заходи на своїй території, на прикордонних з Україною ділянках», – зазначив полковник Пономарьов.

Очікується, що фахівці військової делегації протягом двох тижнів вивчатимуть соціально–політичну обстановку в Україні та сприятимуть пошуку шляхів виходу з кризової ситуації. Група розпочала роботу з Краматорська. За результатами проведених заходів буде складено відповідний звіт.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ