Дніпропетровщина першою завершила будівництво 27 захисних об’єктів фортифікаційних споруд на її ділянці відповідальності в зоні проведення антитерористичної операції. Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резниченко, протяжність оборонних споруд становить близько 100 км – це найбільша протяжність оборонних споруд, які зводили регіони України, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, фортифікаційні споруди – це складний комплекс з опорними пунктами та інженерними загородженнями, окопами і спеціальними укриттями для техніки та особового складу. «Для будівництва було використано 2619 залізобетонних виробів, 4644 кубічних метрів лісу, задіяно 74 одиниці будівельної техніки. На ці роботи було витрачено 47 млн грн з державного бюджету», – сказав голова ОДА.

У будівництві фортифікаційних споруд взяло участь понад 800 будівельників та 20 підприємств регіону. Заводи, які поставляли матеріали та залізобетонні конструкції, працювали в цілодобовому режимі. Неодноразово об’єкти будівництва обстрілювали. Зокрема, 3 червня, під час загострення ситуації в Мар’їнці, 6 об’єктів потрапили під вогонь.

До слова, 12 червня Харківська область підписала акти готовності щодо 12 опорних пунктів, які підприємства регіону будують в Луганській області. За день до цього Президент України Петро Порошенко заявив, що фортифікаційні споруди на лінії розмежування на Донбасі мають бути побудовані до середини липня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ