Могила Бандари
Могила Бандари

На мюнхенському кладовищі Вальдфрідхоф вкотре намагалися спаплюжити поховання провідника українського національно-визвольного руху Степана Бандери, повідомляє 5 канал.

На могильному хресті червоною фарбою намалювали «Котвицю» – відзнаку «Воюючої Польщі» часів Другої світової війни, символ боротьби з нацизмом. Нижче з обох боків на пам’ятнику виведено лайливе слово польською мовою.

У повідомленні звертають увагу на те, що хоч цього разу провокатори невстановленої нації намагалися маскуватися під поляків, але прорахувались у тому, що патріот не поєднав би «Котвицю» з брутальною лайкою.

«Виникає питання. Охорона громадського порядку є прямою компетенцією німецької поліції. Повага до могил є невід’ємною ознакою європейської цивілізації. Яким чином подібні речі можливі в такій передовій європейській країні, як Німеччина, в той же час, коли її дорогами «переможно» роз’їжджають байкери-рашисти?» – риторично запитує громадський активіст, голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький.

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.