Міноборони Росії про загибель офіцера не повідомляє
Міноборони Росії про загибель офіцера не повідомляє

У Сирії загинув полковник Збройних сил РФ, який став 23-м російським військовослужбовцем, убитим у ході бойових дій у цій країні. Про це повідомляє російський телеканал Дождь

Полковник Владімір Бекіш був кадровим російським військовослужбовцем. Він загинув 19 червня. У свідоцтві про смерть, що його отримали родичі, зазначається, що він загинув у Сирійській Арабській Республіці. Військовослужбовця поховали з військовими почестями у Білорусі, звідки він родом. Міноборони Росії про загибель офіцера не повідомляє.

За словами батька, Бекіш служив у столиці Бурятії Улан-Уде, де живе його сім’я. Номер військової частини родичі назвати відмовилися. За словами батька офіцера, він був «начальником розвідки» свого підрозділу. На могилі журналісти виявили вінок, на стрічці якого було скорочена назва бригади.

Як повідомили родичам представники Міноборони, смертельне поранення він дістав у районі Алеппо. У загиблого офіцера залишилися дружина і син.

Наразі офіційно підтверджена загибель у Сирії 20 російських військовослужбовців. 14 з них загинули після того, як 15 березня президент Владімір Путін оголосив про завершення основної частини операції в Сирії.

18 серпня група незалежних розслідувачів конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) повідомила, що виявила у підмосковному Солнєчногорську могили двох загиблих у Сирії офіцерів. Міноборони про їхню загибель не повідомляло.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ