піраміди, Сфінкс
Терористи «ІД» погрожують знищити піраміди і Cфінкса в Єгипті

Угруповання «Ісламська держава» погрожує захопити Єгипет і знищити всесвітньо відомі піраміди та Сфінкса. Про це заявив лідер «ІДІЛ» Абу Бакр аль-Багдаді, повідомляє Укрінформ.

«На думку аль-Багдаді, знищення пам’ятників є релігійним обов’язком, а жоден об’єкт не повинен бути предметом культу», – пише видання. Цю думку підтримує також радикальний ісламський релігійний лідер Анхем Хударі, який живе у Великій Британії. Він наголосив, що одразу після того, як Єгипет потрапить під контроль «ІД», у ньому буде утворено халіфат, і там не буде «жодних пірамід, жодного Сфінкса, жодного ідолопоклонства».

Як повідомлялося, президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі віддав розпорядження єгипетській армії боротися з бойовиками «ІД» й угрупованням «Хамас». Він попросив Ізраїль про допомогу, в результаті чого з повітря і суходолу на 15 тренувальних баз терористів було здійснено скоординовані атаки. З дозволу влади Єгипту Ізраїль ввів свою важку артилерію на Синайський півострів та закрив для руху цивільного транспорту одну з автомагістралей, що проходить через пустелю Неґев.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ