Порошенко Байден
Байден привітав Порошенка з призначенням Юрія Луценка Генеральним прокурором України

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джозеф Байден домовилися про підписання двосторонньої угоди щодо надання Україні третього траншу кредитних гарантій на один мільярд доларів. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

«Співрозмовники домовилися підписати найближчим часом двосторонню угоду про надання Україні третього траншу кредитних гарантій на 1 млрд. доларів США», – йдеться у повідомленні за підсумками телефонної розмови.

Крім того, Порошенко поінформував Байдена про заходи щодо вдосконалення системи державних фінансів і поліпшення ділового клімату в Україні. Він висловив сподівання, що результати реформ в Україні нададуть можливість активізувати підтримку України з боку США, МВФ та інших міжнародних партнерів країни.

Також Віце-президент Сполучених Штатів Америки привітав призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України.

Байден також підтвердив готовність США надавати підтримку Україні на шляху реформи прокуратури і в боротьбі з корупцією, наголосивши на важливості законодавчих змін у запровадженні генеральної інспекції в Генеральній прокуратурі України.

Нагадаємо, 12 травня Верховна Рада проголосувала за призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України. За відповідну постанову проголосували 264 нардепа.

Того ж дня парламент ухвалив закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України. За це проголосували 258 народних депутатів. Не минуло й кількох годин, як Президент України Петро Порошенко  підписав ухвалений парламентом закон.

Варто зазначити, що зміни до закону про прокуратуру, які надали право Юрію Луценку  бути призначеним Генеральним прокурором, 12 травня були оприлюднені у спеціальному випуску «Голосу України».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, новоспечений Генеральний прокурор України Юрій Луценко збирається особисто представляти обвинувачення проти Януковича в суді.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ