Василь Рубан: Націонал-демократи знову розсварилися

Василь Рубан, письменник, дисидент, колишній політвязень
Василь Рубан, письменник, дисидент, колишній політвязень

Трохи оптимізму.

Ми перезимували. Третій Майдан вдалося пригасити через високу відповідальність націоналістів перед державою. Дефолту не відбулося. Порошенківці в угоду Путіну хотіли повалити уряд Яценюка під весняний наступ, але процес затягнувся і не переріс у державний хаос.

Навіть якщо Петро Порошенко поставить прем’ром Володимира Гройсмана, їм не вдасться розвалити державу до літа, коли теоретично можливий наступ. І головне, армія тримає рубіж, оновлює озброєння. Хоча крадуть багато, бо війна —  багато грошей іде в народ від роботи ВПК і виплат військовослужбовцям.

Бажано щоб Арсеній Яценюк залишився прем’єром до осені — коли, за регламентом, можна голосувати за відставку.

Юрія Луценка потрібно систематично посилати на *** з трибуни Верховної Ради.

Найближче завдання: послати Віктора Шокіна, змінити ЦВК, послати Віктора Муженка. І прийняти закон про вибори з відкритими партійними списками, з правом партій позбавляти мандата за перехід в іншу фракцію…

Да і, якщо малі фракції щирі у своєму патріотизмі, то вони повинні повернутись в коаліціїю і змінювати країну позитивним голосуванням за позитивні закони.

Бо вибори в Кривому Розі показали, що нібито націонал-демократи, які отримали велику перемогу, знову розсварилися, життя народу не покращили, що вплинуло на їхні рейтинги й шанси знову потрапити до ВР…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ