Василь Рубан, письменник, дисидент, колишній політвязень
Василь Рубан, письменник, дисидент, колишній політвязень

Трохи оптимізму.

Ми перезимували. Третій Майдан вдалося пригасити через високу відповідальність націоналістів перед державою. Дефолту не відбулося. Порошенківці в угоду Путіну хотіли повалити уряд Яценюка під весняний наступ, але процес затягнувся і не переріс у державний хаос.

Навіть якщо Петро Порошенко поставить прем’ром Володимира Гройсмана, їм не вдасться розвалити державу до літа, коли теоретично можливий наступ. І головне, армія тримає рубіж, оновлює озброєння. Хоча крадуть багато, бо війна —  багато грошей іде в народ від роботи ВПК і виплат військовослужбовцям.

Бажано щоб Арсеній Яценюк залишився прем’єром до осені — коли, за регламентом, можна голосувати за відставку.

Юрія Луценка потрібно систематично посилати на *** з трибуни Верховної Ради.

Найближче завдання: послати Віктора Шокіна, змінити ЦВК, послати Віктора Муженка. І прийняти закон про вибори з відкритими партійними списками, з правом партій позбавляти мандата за перехід в іншу фракцію…

Да і, якщо малі фракції щирі у своєму патріотизмі, то вони повинні повернутись в коаліціїю і змінювати країну позитивним голосуванням за позитивні закони.

Бо вибори в Кривому Розі показали, що нібито націонал-демократи, які отримали велику перемогу, знову розсварилися, життя народу не покращили, що вплинуло на їхні рейтинги й шанси знову потрапити до ВР…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ