Життя Захарченка охоронятимуть 1 тис. 200 бойовиків
Життя Захарченка охоронятимуть 1 тис. 200 бойовиків

Ватажок терористів «ДНР» не на жарт злякався – Алєксандр Захарченко посилює заходи безпеки та захисту. Його охоронятиме понад тисяча бойовиків, передає Укрінформ.

На окупованій території Донеччини створили додаткові підрозділи, завданням яких є особиста охорона лідера сепаратистів. Захарченко підписав указ про створення полку охорони у складі військових частин – в/ч 08830 (штаб), в/ч 08831 (бойовий підрозділ) та в/ч 08832.

За словами співрозмовника, остання частина має назву батальйон «Патріот», керує ним комбат Клочков із позивним «Чекіст». Відомо, що штат батальйону «Патріот» становитимуть 860 бойовиків. Загальна ж чисельність новостворених підрозділів – 1200 осіб.

Також проведено організаційні заходи з фактичного підпорядкування «Чекісту» силових відомств «ДНР» – МДБ, МВС та ГРУ. «Чекіст» має усі необхідні повноваження вимагати усіляку допомогу та повне сприяння з боку вказаних силових відомств, зазначив співрозмовник.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, між ватажком «ДНР» Алєксандром Захарченком та одним із керманичів бойовиків воєнізованого угруповання «Восток», главою служби безпеки «ДНР» Алєксандром Ходаковським починається протистояння. Лідери сепаратистів не можуть поділити вугільні бариші.

Додамо, що за словами координатора групи «Інформаційний спротив» Дмитра Тимчука, в районі Донецька і в самому місті «міністерство держбезпеки» «ДНР» почало проводити «фільтраційні заходи». Бойовики пов’язують ці дії із нібито загрозою для життя Захарченка. Так, терористи нишпорять у пошуках «ДРГ українських військ, яким дали наказ ліквідувати верхівку «ДНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ