Так звані лідера невизнаних «ЛНР» і «ДНР» також їздять за інструкціями до Москви
Так звані лідери невизнаних «ЛНР» і «ДНР» також їздять за інструкціями до Москви

Так звані депутати самопроголошених республік на Донбасі їздять до Москви по вказівки стосовно важливих політичних рішень. Про це заявив представник Головного управління розвідки міноборони України Вадим Скібіцький, передає 5 канал.

«Сьогодні, і це підтверджена інформація, так звані депутати «ЛНР» і «ДНР» проходять «стажування» в Державній думі РФ для того, щоби вивчити їхні закони, порядок ухвалення законів, розробки законопроектів. Але реально ці люди отримують безпосередні інструкції вже в Москві», – розповів він.

Раніше стало також відомо, що помічник російського президента Владіслав Сурков фігурує у справі про створення так званої «ДНР», яку розслідує Служба безпеки України. Про це йдеться у відповіді СБУ на депутатський запит Дмитра Тимчука.

Служба безпеки перевіряє дані про причетність Суркова до створення «ДНР», яка визнана в Україні терористичною організацією.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, уряд Росії взяв під власне керування всю діяльність окупованих українських регіонів. Зокрема,  в Держдумі ще в грудні 2014 року створили так звану міжвідомчу комісію з надання гуманітарної підтримки територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей. Вона фактично й виконує роль тіньового уряду Донбасу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ