бойвики
Бойовики окупаційних військ списують паливо та техніку для приховування нестачі коштів

Верхівка окупаційних військ на Донеччині (так званий «1-й армійський корпус» російсько-терористичних військ) продовжує розкрадати гроші, спрямовані Кремлем на зарплатню найманцям. Про це повідомляє Головне управління розвідки українського Міноборони.

Кошти та матеріальні цінності, які виділяються на утримання військових частин, розкрадаються командуванням та використовуються у власних інтересах. Зокрема, за наказом командира терористичної «бригади» у Горлівці генерал-майора Соколова, з метою компенсації нестачі з грошового забезпечення військовослужбовців підпорядкованих підрозділів вилучаються кошти на ремонт озброєння та військової техніки. Крім того, терористичні ватажки для приховування фактів розкрадання здійснюють списання матеріально-технічних засобів та паливно-мастильних матеріалів.

Загальна ситуація в зоні проведення АТО, за даними ГУР, залишається складною з ризиками початку локальних бойових дій. За минулу добу розвідники зафіксували 59 обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів, БМП-2, 82-мм мінометів, зокрема, 40 припало донецький напрямок, 10 – на слов’янський, сім – на волноваський та маріупольський, ще два – на новоайдарський напрямок.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ