ОБСЄ не пускають у прикордонну зону
ОБСЄ не пускають у прикордонну зону

Луганські сепаратисти підтверджують, що спостерігачам Спеціальної моніторингової місії в Україні заборонено відвідувати прикордонну з Росією зону. Про це йдеться у звіті ОБСЄ, інформує Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, спостерігачі говорили з «командиром прикордонного загону» у Краснодоні Луганської області, і той наголосив, що має чіткий наказ від «вищого командування» не пропускати до прикордонної зони членів місії без спеціального письмового дозволу від структур угруповання «ЛНР». Однак, співрозмовник натякнув, що можливі й якісь інші тимчасові домовленості.

В ОБСЄ нагадали, що 13 травня про таку ж заборону повідомив спостерігачів у Свердловську на Луганщині «атаман казаків», який сказав, що територія завширшки 1-2 км. вздовж захопленої сепаратистами ділянки українсько-російського кордону для них буде закрита.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Мінські домовленості про врегулювання в частині сходу України передбачають вільний доступ спостерігачів ОБСЄ на всій території України. Росія, однак, не допускає їх до тимчасово окупованого Криму. А в зоні проведення антитерористичної операції спостерігачі скаржаться, що обмеження встановлюють для них обидві сторонни конфлікту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ