Сергій Курченко
Ватажки «ДНР» і «ЛНР» заборонили Курченку приїжджати на окуповані ними території

Лідери так званих «ДНР» і «ЛНР» заборонили бізнесмену Сергію Курченку та його компаніям вести підприємницьку діяльність на підконтрольній бойовикам частині Донбасу. Про це йдеться в «указах» ватажків бойовиків Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького, передає Українська правда.

«У зв’язку зі зривом поставок компаніями Курченка бензину й паливно-мастильних матеріалів (ПММ) у Республіку главою ДНР підписано указ, який забороняє Курченку та усім афілійованим із ним особам і структурам здійснювати підприємницьку діяльність на території ДНР», – цитує Захарченка Донецкое агентство новостей. У «ДНР» діяльність Курченка розслідують на предмет імовірного «саботажу» для дестабілізації ситуації на окупованій території. До завершення «розслідування» Курченко і його представникам заборонено в’їзд на територію, підконтрольну «ДНР». Захарченко також запровадив «пряме державне управління системою розрахунків платежів за поставки газу юридичним і фізичним особам».

Зі свого боку, Плотницький також розпорядився провести «розслідування2 на предмет можливого саботажу в діяльності Курченка та афілійованих із ним структур і осіб на підконтрольній йому території. До закінчення «перевірки» Плотницький заборонив «Курченку та його представникам, а також особам, які перебувають із ним у договірних відносинах», в’їзд на територію, яку контролюють бойовики «ЛНР». Також Плотницький заборонив «використання приналежних йому (Курченку) чи афілійованим із ним особам активів і будь-які фінансові операції із зазначеними особами». Компаніям Курченка Плотницкьий заборонив постачати на підконтрольну йому територію пально-мастильні матеріали й закуповувати там вугілля й іншу продукцію.

Читайте: СБУ розслідує причетність олігарха Курченка до фінансування «ДНР»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ