Олександр Захарченко
Ватажок донецьких терористів погрожує новим наступом на Україну

Ватажок так званої ДНР Захарченко знову погрожує наступом на Україну, пишуть «Новості Донбаса». «Для гарантування безпеки нашої республіки (а ми розуміємо, що із суміжних з нами територій можуть вестися обстріли, або ці території можуть бути використані як плацдарм для початку бойових дій), нам доведеться брати ті території, які гарантовано забезпечать безпеку нашої землі. І як далеко ми на ту територію зайдемо – залежить тільки від України», – цитує Захарченка видання.

Бойовик додав, що якщо Україна «… і далі нас обстрілюватиме, то нам доведеться взяти і Харків, і інші міста, щоби забезпечити безпеку донецької землі».

Крім того, Захарченко підкреслив, що готовий до переговорів з Петром Порошенком, проте говорити з Яценюком не буде. На думку бойовика, саме Україна повинна фінансувати відновлення Донбасу, оскільки «… саме вони все це зруйнували, то повинні й відновити».

Однак вибори на Донбасі, підкреслив Захарченко, мають відбуватися за законами його угруповання. Також він додав, що готовий вести торгівлю з Україною.

Інформаційний Акцент

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.