37_1
Дружина «Мотороли» нібито нецензурно висловлювалась на адресу абхазьких бойовиків

Волонтер Роман Доник, посилаючись на інсайдерську інформацію, оприлюднив у Facebook несподівану версію ліквідації Арсена Павлова, відомого як «Моторола».

За його словами, до вбивства бойовика причетна 15-та інтернаціональна бригада, а причиною скоєння злочину були особисті образи на адресу абхазьких найманців від дружини «Мотороли».

sny-mok-e-krana-2016-10-17-v-11-39-59-2Волонтер зазначає, що командир бригади абхазів (Ахра Авідзба) довго «просив у людей із Кремля дозвіл на ліквідацію».

Тим часом ватажок «ДНР» Захарченко звинуватив Київ у вбивстві «Мотороли»: «Я так розумію, Петро Порошенко порушив перемир’я і оголосив нам війну. Ну, тепер чекайте… Досить. Натерпілися, наобіцялися, наговорилися».

Разом з тим він заявив, звертаючись до військовослужбовців України, СБУ та Головного управління розвідки Міноборони, що всі представники силових відомств – офіцери, майори, підполковники, які діють на окупованій території та їхні родини – віднині, мовляв, перебувають «поза законом».

«Не лише тут, але й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві… Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде. (…) Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій республіці. Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

Раніше «голова народної ради ДНР» Пушилін заявив, що загибель «Мотороли» – «терористичний акт, здійснений українською ДРГ», а «Київ (…) за допомогою цього вбивства розраховує розхитати ситуацію в «ДНР».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 жовтня 2016 року в Донецьку вбили одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова, більше відомого як «Моторола».

До слова, терористи в окремих районах Донецької та Луганської областей продовжують знищувати один одного. Раніше було ліквідовано бойовика банди «Призрак» Мозгового, на наступний день після власного весілля був убитий лідер угруповання луганських козаків Дрьомов. Пізніше, в лютому 2016 року, Служба безпеки України повідомила, що спецслужби Росії готують вбивство командира бригади терористів «Восток» Ходаковського. До цього російські силовики вже провели кілька операцій з ліквідації ватажків бойовиків. Долю польових командирів розділили «Бетмен» і «Бабай».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ