Захарченко
Олександр Захарченко та його поплічники розповсюджують чутки про наступ спецпідрозділів Правого сектора

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко дав вказівку приховувати інформацію про факти вбивств місцевого населення бойовиками. Про це  повідомляють військові експерти групи «Інформаційний спротив».

За даними «ІС2», такі заходи вжиті для запобігання суспільного резонансу в псевдореспубліці.

«Згідно з даними «МГБ ДНР», останнім часом почастішали факти вбивств мирного населення бойовиками – в основному, на побутовому ґрунті, у стані алкогольного сп’яніння», – зазначили в групі.

Також у «ДНР» вкотре набирає обертів істерія з приводу «Правого сектору».

«Навіть у внутрішніх зведеннях штабів одразу кількох бригад «1-го АК» з’явилися повідомлення про міфічні «бригади ПС», які готуються до наступу за підтримки ЗСУ. Так звана «військова розвідка ДНР» рапортує про появу підрозділів «Правого сектору» одразу на багатьох ділянках – під Маріуполем, Горлівкою, на захід від Донецька тощо», – пишуть експерти.

«Виходячи зі зведень «ДНР», загальна кількість бійців «Правого сектору» вже як мінімум перевищує армійський корпус, що яскраво характеризує професійний рівень так званої «військової розвідки» бойовиків», – іронізує «ІС».

Раніше стало відомо, що в Донецьку бойовики застрелили чотирьох місцевих жителів, визнавши їх «агентами СБУ і «Правого сектора».

Читайте: Бойовики «ДНР» бояться сифілісу з американських безпілотників

БЕЗ КОМЕНТАРІВ