Павло Губарєв організовував перші мітинги так званої «русской вєсни» в березні 2014 року в Донецьку
Павло Губарєв організовував перші мітинги так званої «русской вєсни» в березні 2014 року в Донецьку

Один з лідерів сепаратистського путчу в Донецьку Павло Губарєв, який організовував перші мітинги так званої «русской вєсни» в березні 2014 року, визнав, що антиукраїнське повстання на Донбасі було організоване зовнішніми силами. Про це він сказав в інтерв’ю газеті «Новоросія», передає Четверта влада.

Також Губарєв заявив, що без допомоги організованої сили ззовні «неможливо буде повторити аналогічне повстання в інших містах південних областей України».

«Я можу сказати одне – як тут, так і там, не можна розраховувати на регіональні, муніципальні еліти. Ми проводили аналіз і зробили висновок, що не можна спиратися на еліти окупованої Новоросії. Спиратися знову треба буде на такий принцип: підтримка широких народних мас і залучення організуючої сили ззовні. Як у нас було: Безлер приїхав, потім Стрєлков. Тому, думаю, що перш за все спиратися доведеться на ту ж вічову демократію, на думку широких народних мас, які повинні будуть вийти на вулицю. Необхідно буде дати цим масам організуючу силу. Виходячи з того, що та організуюча сила сидить по тюрмах, то немає іншого виходу, ніж привнести цю структуру ззовні», – зазначив він.

Також Губарєв розкритикував польового командира бойовиків Олександра Ходаковського, з яким ворогує в Ясинуватій. Він звинуватив його в тому, що Ходаковський від самого початку намагався задушити «русскую вєсну» і брав участь в арешті самого Губарєва 6 березня 2014 року.

Читайте: Гризня за Ясинувату: ватажки терористів не поділили вугільні бариші

Інтерв’ю Павла Губарева було опубліковано в номері від 3 березня. Газета «Новоросія» видається в захопленому бойовиками Донецьку.

gazeta-2

gazeta

БЕЗ КОМЕНТАРІВ