Резонансне вбивство трапилось на бульварі Дружби Народів у Києві
Резонансне вбивство трапилось на бульварі Дружби Народів у Києві

Вбитий у центрі Києва 6 квітня приватний підприємець Тарас Зинов’єнко, який володів столичним спортивним клубом Kiev Sport Club, виявися кримінальним авторитетом, пише Obozrevatel.

На «трудовий шлях» Зинов’єнко ступив ще в 1995 році, коли отримав 14-річний термін ув’язнення за гучний на той час замах на кримінального авторитета 90-х Олега Дзюбу. Він був одним з виконавців нападу на сім’ю Дзюби, в ході якого сам бандит був лише поранений, але загинула його неповнолітня дочка. Після затримання і визнання своєї провини Зинов’єнко «на зоні» явно пишався своїм протиправним вчинком. У цей час його поплічники в результаті повторного нападу розстріляли сім’ю Дзюби, змусивши останнього накласти на себе руки.

Після звільнення кримінальна діяльність Зинов’єнка, відомого як «Тарік», продовжилася. Свою протиправну діяльність він здійснював, прикриваючись статусом власника респектабельного спортивного клубу, яким став одразу після звільнення з місць позбавлення волі.

Спортивним клубом Kiev Sport Club Зинов’єнко володів з представником чеченської діаспори Вахою Арсеміковим. Там вони фактично організували базу підготовки бандитів для столичних злочинних угруповань.

Постійна участь у напівкримінальних з’ясуваннях стосунків і наявність тривалого терміну за спробу вбивства робили Зинов’єнка об’єктом пильної уваги правоохоронних органів. Він постійно фігурував серед об’єктів різних кримінальних проваджень, однак його вина у вчиненні конкретних злочинів не була доведена. І він залишався на свободі до моменту своєї загибелі.

Зинов’єнко також був помічений в махінаціях з товарами в зоні проведення антитерористичної операції. Але йому вдавалося в останній момент піти від відповідальності.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 квітня у центрі Києва застрелили приватного підприємця. Надзвичайна подія сталася на бульварі Дружби Народів. Киянин помер на місці події від вогнепальних поранень у груди. Поліція порушила кримінальне провадження  за статтею «Умисне вбивство».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ