voMKDzDdAEQ
Оптимістів серед українців поменшало: населення не вірить в реалізацію реформ

Майже половина населення України вважає, що в процесі реформ ще нічого не зроблено, а третина опитаних в успіх реформ не вірить. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Центром Разумкова.

Як повідомила директор Фонду «Демініціативи» Ірина Бекешкіна на прес-конференції в середу, лише 0,6% респондентів вважають, що більшість необхідних реформ вже здійснено. Водночас 48,4% опитаних упевнені, що в процесі реформ не зроблено нічого; 24,6% – реформи проведені на 10%; 9,5% – не більше ніж на третину; 3,3% – не більше половини.

Згідно з опитуванням, в успіх реформ в Україні не вірять 30,3% опитаних, хоча 32,2% не вірять в їх успіх, але все-таки відчувають деяку надію, а 25,6% в цілому вірять, але сумніваються. Повністю впевнені в успіху реформ в Україні лише 4,8% опитаних.

«Як бачимо, оцінки населення просто вбивчі», – прокоментувала підсумки опитування Бекешкіна. Опитування проведено з 22 по 27 липня. Опитано 2,011 тис. респондентів у всіх регіонах України, крім Криму та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Інформаційний Акцент

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ