Путін
Вони помітили «явно звужену амплітуду помахів правої руки» – це ранній симптом хвороби Паркінсон

«Хода стрільця» чи хвороба Паркінсона? Вчені, міркуючи над специфічною ходою Президента Росії Владіміра Путіна та дійшли висновку, що вона пов’язана з його підготовкою в КГБ, передає The Times.

Медики проаналізували відеозаписи з Путіним. Вони помітили «явно звужену амплітуду помахів правої руки» – це ранній симптом хвороби Паркінсона. При цьому експерти зазначили: більш імовірно, що така ходьба господаря Кремля – результат підготовки в КГБ. Вчені також помітили, що звужена розмашистість правої руки характерна і для Прем’єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва, а також генерала Сидорова. «Виникла спокуслива думка, що всі вони хворі на хворобу Паркінсона і в Кремлі її спалах», – зазначив професор Голландського центру хвороби Паркінсона в Неймеґені Бас Блум.

Однак, як повідомляють спеціалісти, хода російського Президента не змінюється з роками, тобто жодних ознак розвитку хвороби Паркінсона немає. Очільник РФ також часто піднімає штангу або демонструє прийоми дзюдо, тобто м’язи і нерви правої руки працюють у Путіна добре. Тому вчені вигадали визначення цій манері рухатися – «хода стрільця» і припустили, що вона формується, коли курсантів тренують ходити, тримаючи праву руку близько до грудей, щоби при зустрічі з противником швидко витягнути зброю.

Що ж до симптомів Мєдведєва, то тут, імовірно, йдеться про давню російську звичку в усьому наслідувати лідера держави.

Читайте:  Чужий серед «своїх», або Путін – розвідник-невдаха

БЕЗ КОМЕНТАРІВ