Привид
Привид

Команда американських учених вирішила з’ясувати, чому люди бачать примар у певних місцях. У результаті низки досліджень та експериментів фахівці з’ясували, що люди бачать привидів через погану якість повітря в деяких приміщеннях, що мають славу таких, що в них мешкають привиди.

Як повідомляє MIGnews.com, автори досліджень дійшли висновку, що галюцинації у вигляді образів примар можуть бути викликані токсичними випарами деяких різновидів цвілевих грибів.

Нову теорію американських учених підтверджує і те, що всі історії з появами примар відбуваються в старих або покинутих будинках. У подібних приміщеннях дуже часто можна зустріти велику кількість цвілевих грибів. Токсини, що їх виділяють гриби, концентруються і перемішуються в повітрі. На людину, що опиняється в такому приміщенні, токсини можуть упливати по-різному – викликають психозний стан, напади паніки чи агресії, можуть змінити відчуття реальності.

При цьому вчені зазначають, що дослідження ще не завершено. Фахівці ще мають намір перевірити історії, пов’язані з примарами у відносно молодих будівлях.

Читайте: Британські вчені винайшли спосіб робити тест на наркотики за відбитком пальця

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ