Колишня викладачка Ростовського держуніверситету Наталя Кісєль, що приїжджає до російського Донецька на слухання у справі української льотчиці Надії Савченко, яку незаконно утримують в РФ, стала жертвою нападу невідомих. Про це пишуть користувачі мережі Фейсбук.

1Згідно з повідомленням, раніше до суду над Савченко була прикута увага багатьох медіа, зокрема, видань «BBC Russian», «Коммерсантъ» и «Новая Газета». Зараз до Ростова, щоби побути на суді, приїжджає лише пані Наталя. При цьому вона активно висвітлює події з зали суду в Фейсбук. На околиці Донецька вчителька має старий батьківський дім. Коли вона вчергове повернулася зі слухання, то знайшла свій будинок в розтрощенному стані.

2«Зеленкою на стіні набризкано, помадою написано «Я – лох», зникли ікони, якесь кухонне начиння, килим, ще щось… », – йдеться у повідомленні. Потерпіла викликала поліцію. Заяву в активістки прийняли, але одразу попередили, що знайти когось навряд чи вдасться.

3Нагадаємо, 22 вересня Донецький міський суд Ростовської області Росії розпочав розглядати по суті справу Савченко. Справу розглядає колегія з трьох суддів. Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 жовтня у Міністерстві юстиції РФ заявили про можливість розгляду питання екстрадиції Савченко до України після винесення їй вироку. При цьому у російському відомстві заявили, що питання можливої видачі нашої співвітчизниці Україні після винесення неї вироку може обговорюватися за обов’язкової умови визнання Україною рішення російського суду, а також гарантій покарання засудженої на батьківщині.

Читайте: Віра Савченко: «Якби в Росії був справедливий суд, Надю би вже давно відпустили»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ