учитель
Коштів на підвищення зарплат учителям вистачить до кінця навчального року, запевняє Квіт

Коштів на підвищені з 1 вересня зарплати вчителям вистачить до кінця навчального року. Про це під час години запитань до уряду заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє Укрінформ.

«До кінця навчального року в нас вистачить коштів на підвищення заробітної плати вчителям», – сказав Квіт. Він нагадав, що для забезпечення оплати праці працівників освіти з 1 вересня було додатково виділено 1,8 млрд. гривень, зокрема, на освітню субвенцію 1,6 млрд. гривень і субвенцію на підготовку робітничих кадрів 0,2 млрд. гривень. Окрім того, якщо цих коштів не вистачить, є можливість перерозподілу тих коштів, які зараз зарезервовані для окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Читайте: Учителів пенсійного віку братимуть на роботу лише за контрактом на один рік

Квіт також поінформував, що на початку року було ухвалено дві постанови, які дозволяють фінансувати заробітну платню як з центрального, так і з місцевих бюджетів, «щоби була оперативна можливість заплатити в той момент, коли будуть якісь проблеми».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 вересня Верховна Рада збільшила мінімальну зарплату, пенсію та прожитковий мінімум. За словами міністра соціальної політики України Павла Розенка, підвищення зарплати для працівників освіти в середньому буде від 250 до 600 грн.

Читайте: Половина «білих комірців» в Україні не дотягує до наступної зарплати, – опитування

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ