корупція
Під час обшуків в УЦОЯО вилучили техніку з доказами протиправної діяльності посадових осіб

У ході спільної спецоперації, яку провели 21 липня Генеральна прокуратура, Служба безпеки та Міністерства внутрішніх справ в Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО), було вилучено техніку з доказами протиправної діяльності посадових осіб цього Центру.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, у ході слідства встановлено, що службові особи керівного складу УЦОЯО «організувалися у стійке злочинне об’єднання для несанкціонованого з використанням службового становища втручання до «Системи оцінювання якості освіти» та «Реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання» для зміни інформації, що обробляється в ньому, на користь третіх осіб».

У відомстві зазначили, що такі дії надавали цим особам незаконні переваги у доступі до вищої освіти, отримання відзнак (медалей) та оплати навчання за бюджетні кошти, одночасно обмежуючи доступ до освіти обдарованій молоді.

У відомстві зазначили, що в ході проведених 21 липня обшуків було вилучено комп’ютерне обладнання з доказами зазначених протиправних дій. Слідство триває. Наразі вирішується питання про обрання вказаним особам запобіжних заходів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вівторок, 21 липня, генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти підозрюють у зловживанні службовим становищем і найближчим часом їх буде затримано.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ