На столичному велотреку замість реконструкції КП «Житлоінвестбуд-УКБ» будує паркінг
На столичному велотреку замість реконструкції КП «Житлоінвестбуд-УКБ» будує паркінг

Обіцянки столичного голови Віталія Кличка забезпечити велосипедистів зручною інфраструктурою так і залишаються обіцянками. Більше того, замість велотреку «Авангард» замовник реконструкції КП «Житлоінвестбуд-УКБ» за міські гроші почав будувати великий підземний паркінг на 40 машиномісць. Про це повідомляє спільнота «Київський велотрек» у Facebook.

«Ми тут всі в шоці від того, як відбувається «реконструкція» Київського велотреку… Замість того, щоби нарешті оголосити обіцяний відкритий конкурс, публічно та прозоро розробити рішення, які б допомогли велотреку якісно розвиватися, десь нагорі склепали свій план освоєння грошей треку», – йдеться в повідомленні.

КП «Житлоінвестбуд-УКБ», керівником якого є депутат Київради від «Солідарності» В’ячеслав Непоп, «без конкурсу, без публічного відкритого обговорення проекту громадськістю, без необхідних дозволів» почало будувати паркінги, наголошують у спільноті.

«Під гаслом «мер Кличко обіцяв відкрити трек до Дня Києва» вже розпочаті земляні роботи та забиті перші сваї», – пишуть користувачі соцмережі.

2345Активісти нагадують, що місто виділило гроші на реконструкцію велотреку для того, щоб популяризувати велосипед.

«Створити Центр велосипедної культури Києва – ось що було метою концепції, презентованої киянам в серпні 2015 року. Саме за це проголосували депутати, і ми були раді, що нарешті справа зрушила з мертвої точки», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, на базі столичного велотреку «Авангард» планують створити Центр велосипедної культури з дитячим веломайданчиком, школою веломайстерності та екстрим-парком.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ