Велика Британія
Британські платники податків не розплачуватимуться за угоду з Грецією

«Найсильніша економіка Євросоюзу Велика Британія не бажає допомагати слабким собі на шкоду. Жодного фунта стерлінгів, жодного пенні британці не віддадуть грекам!». Про це заявив міністр фінансів Об’єднаного Королівства Джордж Осборн, пишуть іноземні ЗМІ.

На думку чиновника, рятувати потопаючу економіку повинні країни Єврозони. Це обумовлено в угоді від 2010 року, і Британія не дасть втягнути себе до цієї «групи підтримки». Якщо Європа попросить розкрити гаманець, міністр навіть пообіцяв блокувати подібне рішення на рівні кабміну. «Ми не країна Єврозони, тому повністю відкидаємо ідею, що британські платники податків повинні розплачуватися за угоду з Грецією. Єврозона повинна сама сплачувати свої рахунки», – сказав Осборн.

Крім того, Велика Британія планує створити нову «зону безпеки» у французькому Кале, щоби захистити свої кордони від напливу нелегальних мігрантів. Про це оголосила міністр внутрішніх справ Тереза Мей. В ізольованій зоні контролю зможуть перевіряти вантажівки, які перетинають Ла-Манш тунелем, адже саме в них часто ховаються мігранти.

Своєю чергою, Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас зізнався, що не вірить в успіх підписаних ним угод з країнами єврозони, хоча і зобов’язаний їх здійснити. Уряд Греції подав на розгляд до парламенту законопроект про пакет реформ. Його необхідно ухвалити до кінця дня, щоби почати переговори про отримання чергової порції міжнародної фінансової допомоги Афінам.

Читайте: Греція може отримати європейські гроші на 3 роки, проте «не за красиві очі»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ