Штати нададуть України 2 системи контролю над кордоном до кінця року, та ще 6 – у наступному
Штати нададуть України 2 системи контролю над кордоном до кінця року, та ще 6 – у наступному

Сполучені Штати Америки до кінця поточного року поставлять Україні дві системи контролю над державним кордоном, а в 2016 році – ще шість. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради національної безпеки та оборони України.

Повідомляється, що перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський в Лос-Анджелесі взяв участь у прес-конференції з нагоди першої поставки в Україну системи раннього попередження для контролю над кордоном, спостереження й ідентифікації техніки ворога, виробленої американською корпорацією «Aeroscraft» («Аерос»). «Ми очікуємо поставку двох систем прикордонного контролю до кінця поточного року і ще шести до 2016 року», – зазначив Гладковський. За його словами, ці системи дозволять вести цілодобове спостереження за кордоном.

Aeroscraft ML866 – повітряне судно, що зовні повторює конструкцію дирижабля 1930-х років. «Повітряна яхта», яка має розмір трьох футбольних полів (465 квадратних метрів), вміщає в себе пасажирські салони, комфортабельні каюти, конференц-зали й ресторани.

Нова технологія допоможе значно скоротити шкідливі викиди в атмосферу. Одна з переваг ML866 – вертикальна посадка і приземлення, що дозволяє обходитися без довгих злітно-посадкових смуг. Швидкість «дирижабля» близько 200 км/год ідеально підходить для вантажних і корпоративних перевезень. Aeroscraft ML866 зможе долати відстані до 3 тисяч миль в одному напрямку над сушею і морем.

Секрет нового покоління «дирижаблів» в тому, що вони легші за повітря. Такі літальні апарати використовуватимуться не лише для цивільних перевезень, але й у військових і гуманітарних цілях, особливо в тих випадках, коли необхідно доставити вантаж у віддалені місця, в яких немає аеропортів: вертикальна посадка розв’яже цю проблему.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ