Бізнесмени пообіцяли чесно й прозороро платити податки до українського бюджету і не фінансувати непрозоро політиків та політичні проекти
Бізнесмени пообіцяли чесно платити податки до українського бюджету і не фінансувати непрозоро політиків та політичні проекти

Представники великого і середнього бізнесу домовилися чесно сплачувати податки і відмовитися від непрозорого фінансування політиків. Також вони об’єдналися в «Українську бізнес ініціативу» і підписали відповідну декларацію, пише Економічна правда.

«Ми, власники великого та середнього українського бізнесу, усвідомлюємо, що частина відповідальності за наявну в країні кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні та створення нової моделі її розвитку», – йдеться в декларації.

В документі також зазначається, що бізнесмени беруть на себе зобов’язання інвестувати власні кошти та залучати інвестиції в економіку України, створювати робочі місця з гідними умовами праці та її оплати. Крім цього, вони гарантують чесність та прозорість сплати податків до українського бюджету, і обіцяють не фінансувати непрозоро політиків та політичні проекти.

У декларації також наголошується, що «бізнес зацікавлений в справедливому правосудді та прозорих єдиних правилах гри, готовий сприяти створенню таких правил і зобов’язується їх дотримуватись».

До складу «Української бізнес ініціативи» увійшли: Сергій Тарута, співвласник корпорації «ІСД»; Віталій Антонов, президент «Концерну Галнафтогаз»; Євген Уткін, президент і голова ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Віктор Цой, президент компанії MTI; Ігор Ліскі, голова Ради директорів «Ефективні інвестиції»; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії «Сварог»; Олег Бахматюк, власник «Укрлендфармінгу»; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК «Concorde Capital»; Лев Блейзер, співвласник компанії «SigmaBleyzer» та інші.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ