Ніколас Мадуро
Диктатор Ніколас Мадуро привів Венесуелу до межі економічної катастрофм

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про нові екстрені заходи економії електрики в умовах кризи, що вразила країну. Йдеться про зміну часового поясу та відключення від електрики торговельних центрів. Про це пише Yahoo! News.

«Настав час вжити жорстких заходів із нормування проти групи з 15  торгових центрів, які не підкорялися закону і безсоромно споживають електрику в критичний момент через вплив Ель-Ніньйо», – заявив президент.

Соціалістичний уряд Мадуро називає Ель-Ніньйо основною причиною посухи в Венесуелі, яка спровокувала брак води та електроенергії. Однак критики режиму звинувачують уряд за недостатню диверсифікацію джерел електроенергії і відсутність інвестицій у цей сектор.

Мадуро заявив, що з 1 травня в Венесуелі зміняться часові пояси – також з метою економії електрики.

Зараз Венесуела живе в часовому поясі UTC-04.30, тобто вона на 4,5 години відстає від часу за Гринвічем. До 30 грудня 2007 року відставання становило рівно чотири години, однак тодішній президент країни Уго Чавес зрушив час ще на півгодини, пояснивши це турботою про школярів.

Варто зазначити, що ця зміна не стала чимось новим для венесуельців – країна жила в часовому поясі UTC-04.30 з 1912-го по 1965 роки.

Зміною часових поясів і покаранням несумлінних торговців Мадуро не обмежився – він також оголосив вихідним днем наступний понеділок, 18 квітня, напередодні національного свята – Дня незалежності, який відзначають 19 квітня.

Нагадаємо, що на цьому тижні Мадуро пропонував співвітчизницям боротися з енергетичною кризою шляхом відмови від фенів і сушильних машин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ