Весілля з буріто
Весілля з буріто

Письменник Девід Сікорскі зі США побрався з буріто (мексиканський аналог шаурми), бо йому «не вистачало кохання та романтики». Фотографії з, так би мовити, одруження чоловік опублікував на своїй сторінці у Facebook. Він зізнався, на такий екстравагантний крок зважився, щоби помститися друзям.

Як пише ntv.ru, Cікорскі заявив, що йому набридло перегортати новинну стрічку в соцмережі та спостерігати пости і знімки друзів, які проводять час в компанії своїх коханих. Тоді Девід вирішив теж знайти собі подружку, але не таку, як у всіх. Жартівливу фотосесію з шаурмою Cікорскі назвав «Єдинє і справжнє кохання». На його думку, деякі люди одружуються, а він чудово себе почуває в компанії своєї улюбленої страви. Свою «дружину» Сікорські вибрав в місцевій забігайлівці, куди він часто навідувався.

Сікорські та його улюблене буріто прогулялися найкрасивішими місцях Сан-Франциско, зробивши серію обов’язкових весільних знімків, не забувши про найвідоміші місця – міст «Золоті ворота», Палац витончених мистецтв і Центральний парк, в якому «молодята» випили шампанського…

Читайте: 10 весіль – не рекорд, або як мешканка Нью-Йорка виходила заміж, не розлучаючись

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ