Найвідомішик тітушка Вадим Тітушко
Найвідомішик тітушка Вадим Тітушко

У Білій Церкві напередодні місцевих виборів відбувається політичне дежавю: озброєні автоматами «тітушки», залякування кандидатів та адмінресурс. Як повідомив кандидат на посаду міського голови від партії «Свобода» Олександр Марченко, він та його виборча команда отримують телефонні дзвінки з погрозами фізичної розправи над ними та їхніми сім’ями, знищення бізнесу тощо. Замовником компанії залякування «свободівець» називає одного із конкурентів – також кандидата на мерське крісло, а в минулому – приспішника режиму Януковича.

Як повідомили у прес-службі партії «Свобода», 17 жовтня у Білій Церкві, що на Київщині, мав відбутися автопробіг «За чесні вибори». Однак, колишній соратник Януковича, а нині кандидат на посаду міського голови Білої Церкви Костянтин Єфименко організував провокацію та зірвав захід.

На місці збору учасники виявили мікроавтобус з озброєними автоматами Калашникова особами. А міліція замість того, щоби затримати невідомих озброєних людей у «балаклавах», сховала їх від громади, а згодом заявила, що «ніякої зброї у них не було».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ