1
Невідомі у камуфляжі увірвалися на засідання фінкомітету Ради

Молодики у камуфляжній формі, які називають себе «представниками фінансового Майдану», увірвалися на засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Євген Будерацький.

Причиною візиту став намір домогтися ухвалення законопроектів про реструктуризацію валютних іпотечних кредитів. Наразі ці документи перебувають на розгляді комітету.

Будерацький пояснив, що представників цієї організації не впускали всередину, через що вони потрощили двері та вікна і потрапили всередину силою.

Журналіст додав, що до молодиків вийшов член комітету та представник президента у Раді Степан Кубів. Після розмови з ним члени «Фінмайдану» пішли геть.

Як відомо, щодо реструктуризації валютних іпотечних кредитів зареєстровано два законопроекти – запропонований Кабміном та альтернативний, авторства депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула і від «Народного фронту» Дениса Дзензерського.

Нагадаємо, 18 грудня 2015 року президент Петро Порошенко ветував скандальний закон про реструктуризацію валютних кредитів, який зобов’язував банки реструктурувати всі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості за курсом на дату укладення такого договору (тобто у більшості випадків по 5,05 грн за долар).

2

3

1933826_995969837154900_3428736151631680128_n

БЕЗ КОМЕНТАРІВ