В Україні грип вже позбавив життя 171 особу, з них – двоє дітей
В Україні грип вже позбавив життя 171 особу, з них – двоє дітей

Грип забрав життя 171 українця, зокрема, двох дітей.  Найбільше летальних випадків зареєстровано на Одещині. Про це повідомляється на на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

«З початку епідемічного сезону, за оперативними даними, зареєстровано 171 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу, з них 2 дітей віком до 17 років», – йдеться в повідомленні.

Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 33 випадки, у Вінницькій – 13, Запорізькій – 12, Рівненській – 11.

У Харківській області від грипу також померли 11 осіб (дані ОДА за 1 лютого). При цьому в керівництві області підкреслюють, що «захворюваність пішла на спад».

При цьому у МОЗ зазначають, що за медичною допомогою своєчасно звернулася лише третя частина померлих.

У міністерстві інформують, що загалом з початку епідсезону (28 вересня 2015 року – 31 січня 2016 року) в Україні зареєстровано понад 3,2 млн, хворих на грип та ГРВІ, перехворіло 8,3% населення.

Із загальної кількості захворілих 62,9% становлять діти віком до 17 років. Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ відмічається серед населення Київської області та міста Києва, де перехворіло, відповідно, 14% та 11,9% населення. Найменша захворюваність реєструється в Закарпатській області (5%).

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 лютого головний санітарний лікар Києва Олег Рубан заявив, що cтаном на 31 січня епідпоріг у столиці було перевищено на 12,8%. В зв’язку з цим СЕС рекомендує закрити дитсадки і ВНЗ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ