Освіту Гройсман здобув у скандально відомій філії МАУП у Вінниці
Освіту Гройсман здобув у скандально відомій філії МАУП у Вінниці

На свою першу роботу чинний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман влаштувався в 14 років. Тоді він працював слюсарем з виготовлення декоративних ґрат. А вже за два роки став комерційним директором вінницького ринку, яким володів його батько. Про це пише оглядач «Української правди» Роман Романюк.

До вищого навчального закладу Гройсман вступив одразу після школи у 1995 році. У приватному Вінницькому інституті регіональної економіки та управління у квітні 1999 року він став «молодшим спеціалістом» із правознавства.

У 2000 році Гройсман вступив на заочне відділення ще одного приватного вузу – вінницької філії Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), де отримав у 2002 році ступінь «бакалавр права», а в 2003-му – диплом «спеціаліста» з правознавства і кваліфікацію «юрист».

Зазначимо, що у 2006 році довкола вінницького МАУПу розгорівся скандал: Міносвіти виявило, що академія видає більше дипломів, ніж має студентів. До слова, у цій же філії МАУПу здобував другу вищу освіту юриста і Андрій Рева – соратник Гройсмана, якого прем’єр протиснув на посаду міністра соцполітики.

Із 2007-го до 2010 року Гройсман навчався на заочному відділенні у Національній академії держуправління при президентові, де отримав диплом магістра за фахом «управління суспільним розвитком».

Попри відсутність «червоних» дипломів і наукового ступеня, Гройсман стрімко будував кар’єру. У листопаді 2005 року він став секретарем міської ради Вінниці, у 2006-му 28-річного хлопця обрали мером цього міста, а вже 2014-го його призначили головою Верховної Ради. Навесні 2016 року Гройсман очолив Кабінет міністрів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 квітня Верховна Рада призначила Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України і дала згоду на відставку Кабміну Арсенія Яценюка.

Також парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, узгоджений на зборах коаліції, і представлений новопризначеним прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ