Путін
Фото з інсталяції під назвою «Обличчя війни» української художниці Дар’ї Марченко

Світ спостерігає за путінськими бомбардуваннями в Сирії. «Це болісно, ​​але це – логічне продовження провалу близькосхідної політики Заходу». Про це пише оглядач Der Spiegel Вайт Медик.

«Зрозуміло, багато хто на рефлекторному рівні обурюється тим, який нестерпний цей Путін зі своїм самоуправством: спочатку він будує в Сирії військову базу, потім сміливо виступає перед ООН, представляючись найбільшим антитерористичним стратегом, а потім його бойові літаки починають бомбити – правда, незрозуміло кого», – міркує автор. – Але це обурення ні до чого не приведе. Москва вплутується в театр військових дій, якого ми самі боїмося. Захід не може і не хоче вести війни: від Вашинґтона до Берліна немає нікого, хто був би готовий справді забруднити руки».

Ціна військових кампаній Заходу в Іраку, Афганістані, Лівії була космічною, пише автор, але розрахунок так і не виправдався. «Про Лівію взагалі ніхто не хоче говорити». «І ось тепер нам доводиться спостерігати, як Путін заповнює цей вакуум, маскуючись під «борця зі злом». Запізніле і вкрай прикре покарання», – йдеться в статті.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 жовтня представник сирійської цивільної оборони заявив, що Росія завдала на другий день авіаудари у північно-західній Сирії. Добровольці сирійської цивільної оборони повідомили, що в загальній складності в середу загинули від ударів в Хомсі і Хамі близько 40 осіб, зокрема, вісім дітей.

Нагадаємо, Росія завдала свого першого авіаудару в Сирії – неподалік від міста Хомс. Раніше цього ж дня Рада федерації РФ дала згоду президенту Росії на використання збройних сил РФ в Сирії. Глава адміністрації президента РФ заявив, що Росія в Сирії використовуватиме ВПС на прохання президента Сирії Башара Асада проти «Ісламської держави». Минулого разу російські сенатори ухвалили схоже рішення у березні 2014 року, після чого Росія анексувала Крим.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ