2565671
СБУ затримала автомобіль з тоннами ковбасних виробів для окупантів Донбасу

У районі населеного пункту Очеретине Ясинуватського району Донецької області Служба безпеки України затримала автомобіль, що намагався перетнути лінію розмежування з підробленими документами на вантаж. Про це 29 вересня повідомили в прес-центрі СБУ.

Під час огляду вилучено майже три тонни ковбасних виробів на суму понад 100 тисяч гривень. Крім того, неподалік Новотроїцького Волноваського району Донецької області затримано автомобіль, що намагався перетнути лінію розмежування поза межами встановленого пункту пропуску. В автомобілі співробітники СБ України виявили партію продуктів харчування на загальну суму 160 тисяч гривень.

«Раніше у цьому ж населеному пункті зведена мобільна група затримала автомобіль з незаконним вантажем продуктів харчування – вилучено 4 тонни м’ясних виробів на суму 400 тисяч гривень. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії», – зазначають в СБУ.

Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада ухвалила закон, яким передбачається, що переміщення товарів у район чи з району проведення АТО здійснюється в порядку, що встановлюється Кабінетом міністрів за поданням Служби безпеки України. У зоні АТО почали патрулювання 7 зведених мобільних груп щодо боротьби з контрабандою.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 вересня біля Щастя Луганської області одну зі зведених груп обстріляли. Двоє осіб загинуло.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ