Чилійська депутатка у ковдрі стала новим мемом Інтернету
Чилійська депутатка у ковдрі стала новим мемом Інтернету

Українським парламентарям на замітку. Депутат чилійського парламенту Карла Рубілар попри застуду прийшла на роботу… загорнувшись у ковдру, повідомляє The Mirror.

Жінка вирішила не пропускати важливі дебати з приводу законопроекту про університетські збори. Завдяки своїй відданості роботі вона прославилася за межами своєї країни.

Невідомо, чи вдалося Рубілар донести свою позицію щодо законопроекту, але вже наступного дня її фотографії в дивному вбранні заполонили Інтернет.

Дотепні користувачі не обмежилися коментарями, а породили цілу серію «фотожаб».

2Зокрема, «даму в ковдрі» помістили на постер гучного фільму «Еверест», а також у кадри з «Титаніка» та «Гри престолів».

3Незважаючи на це, Рубілар не вважає свій вчинок неправильним. «Я була хвора, з температурою, але була присутньою протягом усієї дискусії, хтось має в цьому сумнів?», – написала вона у Твіттері.

4Як повідомляв Інформаційний Акцент, українські парламентарі постійно прогулюють засідання Верховної Ради та комітетів. Найбільша кількість прогульників – у Комітеті з нацбезпеки й оборони. А всі засідання комітетів Верховної Ради відвідали лише 8% депутатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ