Джеймс Уотсон уже 40 років вивчає механізм подолання раку
Джеймс Уотсон уже 40 років вивчає механізм появи раку

Біолог Джеймс Уотсон, який був у групі вчених, які відкрили подвійну спіраль ДНК, заявив, що медичний засіб від раку з’явиться у людства вже через 2 роки. Про це він розповів в ході свого візиту до Москви, повідомляє Лента.Ру.

«Якщо нам пощастить, то вони (ліки від раку) точно стануть доступні протягом двох років. Можливо, нам не доведеться чекати 15 або навіть 10 років… Я сподіваюся на це», – зазначив Уотсон. Вчений також повідомив, що вивчає рак вже багато років. «Геном – це свого роду інструкція для життя, більше 40 років ми намагаємося знайти інструкцію для ракових захворювань. І з точки зору того, як виникає рак, наша робота принесла певну користь», – заявив він.

Зазначимо, що розшифровка структури ДНК у 1953 році вважається одним з найважливіших досягнень світової науки. Дезоксирибонуклеїнова кислота (ДНК) – макромолекула, що забезпечує зберігання, передачу і реалізацію генетичної інформації. Структура подвійної спіралі ДНК була запропонована Френсісом Криком і Джеймсом Уотсоном на підставі рентгенограм, отриманих Морісом Вілкінсом і Розаліндою Франклін. Пізніше така модель будови була доведена, а робота Уотсона і Крика було відзначено Нобелівською премією 1962 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що вчені навчилися діагностувати рак за три хвилини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ