Гризлов
Путін делегував до Мінська досвідченого переговорника Гризлова

«Вони зараз виробляють подальшу стратегію, тому Гризлов і не приїхав в Мінськ. Він іще при першій зустрічі Тристоронньої контактної групи рознюхав обстановку і зрозумів, що треба змінювати ситуацію». Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент розповів директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк, коментуючи відмову представника РФ Бориса Гризлова від участі в засіданні Тристоронньої контактної групи із урегулюванню ситуації в Донбасі, яка має відбутися 10 лютого.

На переконання політолога, саботаж із боку Росії не означає, що переговорному процесу в Мінську прийшов кінець: «Те, що вони не приїхали на переговори, нічого не означає, Росія може з’явитися на наступну зустріч і навіть не пояснити причини своєї відсутності».

На його думку, українській стороні потрібно використати відсутність на переговорах представників від Росії для того, щоб вивести на чисту воду бойовиків.

«Росія нав’язує бойовикам свою позицію, тепер її там немає, тому українська сторона повинна показати бойовикам, що у них без Росії позиції як такої немає. Завдання України під час відсутності Гризлова – дотиснути бойовиків, щоби ті погодилися проводити вибори за українським законодавством та відновити український кордон», – зазначив Давидюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ