Донбас АТО руїни
Щоби відновити Донбас необхідно 600 млн. грн

На відновлення інфраструктури Донецької області, зруйнованої військовими діям бойовиків, необхідно понад 600 млн. грн. Про це заявив голова Донецької обласної військово-цивільної держадміністрації Павло Жебрівський на зустрічі з представниками Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), передає прес-служба ВЦА.

«Тільки за попередніми розрахунками, на це необхідно понад 600 млн. грн. Біля лінії розмежування 70% доріг зруйновані, залізничне сполучення на Маріупольському напрямку дуже проблемне», – зазначив голова ДонОВЦА.

Він також підкреслив, що відновлення зруйнованого житла є не менш важливою проблемою. «У руїнах перебувають всі міста, в яких були і дотепер тривають бої. Це такі міста як Авдіївка, Красногорівка, Мар’їнка, Широкине. До речі, Широкине необхідно відбудовувати з нуля. Тому ми будемо дуже раді будь-якій допомозі з вашого боку», – сказав Жебрівський.

Представники Агентства США з міжнародного розвитку зазначили, що зараз робиться все, щоби допомогти постраждалим людям пережити зиму й надати їм необхідну допомогу.

Нагадаємо, місяць тому голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш заявив, що на відновлення Донбасу після бойових дій треба загалом понад 1,8 млрд. дол.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ